Карта відділень
Назад до новин

У Новій пошті можна відправити та отримати міжнародні перекази Western Union

02 Серпня, 2021

У Новій пошті можна відправити та отримати міжнародні перекази Western Union

У відділеннях Нової пошти клієнти можуть швидко і зручно відправляти та отримувати грошові перекази через одну з найбільших міжнародних платіжних систем Western Union.

Послугу надає фінансова компанія НоваПей, що входить до групи компаній «Нова Пошта». З її допомогою клієнти можуть як відправити, так і отримати грошовий переказ з понад 200 країн світу.

«Ми запустили послугу грошових переказів з-за кордону рік тому і вона стала популярною серед українців за межами країни. Більшість переказів надходить з країн ЄС, частіше за все – з Польщі. На цьому не зупинилися і раді повідомити про початок співпраці з однією з найвідоміших платіжних систем Western Union. Відтепер у наших клієнтів ще більше можливостей отримувати та відправляти гроші близьким та рідним за лічені хвилини», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО НоваПей.

Щоб відправити переказ, клієнту потрібно назвати оператору-касиру контактні дані свої та отримувача, пред’явити свій паспорт та оплатити переказ. Касир повідомить йому номер переказу, який потрібно передати отримувачу.

Щоб отримати переказ у відділенні, клієнт має назвати оператору-касиру номер переказу, надати необхідні дані та пред’явити документ, що посвідчує особу. Це може бути паспорт громадянина України, закордонний паспорт, посвідка на проживання тощо. Після перевірки оператором даних, клієнт отримує грошовий переказ.

Виплата у відділеннях Нової пошти відбувається лише в гривні. Комісію за переказ сплачує відправник і її розмір залежить від того, з якої країни надсилаються гроші. Отримувач переказу не сплачує жодних додаткових комісій.

Довідка про НоваПей: НоваПей – небанківська фінансова установа, що входить до групи компаній «Нова Пошта». Розвиває однойменну міжнародну платіжну систему. За даними НБУ, має лідерську частку у 46% ринку внутрішніх грошових переказів. За 2020 рік здійснила 264 млн переказів.

Довідка про Western Union: Мережа Western Union поширюється на понад 550 000 пунктів обслуговування у більш ніж 200 країнах світу, в тому числі в країнах СНД.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись