Карта відділень
Назад до новин

NovaPay визнана Visa Financial Disruptor року

25 Жовтня, 2023

NovaPay визнана Visa Financial Disruptor року

В рамках підведення підсумків 2023 року NovaPay отримала визнання як Financial Disruptor of the Year в Україні від Visa, світового лідера індустрії електронних платежів.

«Кожна відзнака – це додаткове підтвердження високої якості продуктів компанії, а також швидкості, легкості та надійності для клієнтів наших сервісів, – коментує Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay. – Однак отримати яскраве та амбітне звання Financial Disruptor of the Year від Visa – особливо цінно, адже це ознака, що наша команда як один із лідерів українського фінтеху справді ініціює революційні зміни та трансформує ринок».

Нагадаємо, що цього року NovaPay вже отримала низку професійних відзнак, зокрема, від Ukrainian Fintech Awards – за кращу співпрацю між логістичною та фінтех-компанією, а також як кращий роботодавець року. Крім того, PaySpace Magazine Awards назвав NovaPay найкращим TechFin-проєктом року.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись