Карта відділень
Назад до новин

Як працюють банківські відділення під час воєнного стану

30 Травня, 2022

Як працюють банківські відділення під час воєнного стану

В умовах воєнного стану деякі відділення комерційних банків тимчасово не працюють, інші переведені на особливий режим роботи.

Згідно з постановою Національного банку України від 24 лютого 2022 року №18 “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану” банки забезпечують роботу відділень в безперебійному режимі в умовах відсутності загрози життю та здоров’ю населення.

Як працюють банківські відділення і де шукати цю інформацію

Інформацію про роботу банківських відділень можна знайти на офіційних сайтах комерційних банків, на каналах комунікації в соціальних мережах або завдяки мобільному банкінгу.

Інформацію про те, як працюють відділення системно важливих банків можна знайти на їхніх сайтах.

Банки роблять все можливе, щоб забезпечити роботу відділень та безпеку клієнтів та співробітників.

Більшість операцій можна зробити дистанційно через онлайн-банкінг: сплатити комунальні послуги, поповнити рахунок, переказати кошти з картки на картку, відкрити депозит, здійснити оплату за кредитом, оплатити товари та послуги тощо.

Не відвідуйте банківські відділення без нагальної потреби, отримуйте послуги дистанційно.

Фінансові послуги НоваПей

У відділеннях Нової пошти* також можна отримати різноманітні фінансові послуги. Їх надає фінансова компанія НоваПей , що входить до групи компаній Нова пошта.

Зокрема, у відділеннях Нової пошти* можна:

Графік роботи відділень Нової пошти постійно оновлюється на офіційному сайті за посиланням novaposhta.ua/ru/news/rubric/2/id/10172. Під час повітряної тривоги відділення тимчасово припиняють обслуговувати клієнтів.

Більше інформації про умови користування фінансовими послугами під час воєнного стану в Україні, читайте на спеціальному порталі Національного банку України за посиланням: promo.bank.gov.ua/fin-defense

#НБУ_фінансова_оборона

* Фінансові послуги у відділеннях Нової пошти надає ТОВ «НоваПей»

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись