Карта відділень
Назад до новин

Тепер картку NovaPay можна використовувати як зарплатну

21 Травня, 2024

Тепер картку NovaPay можна використовувати як зарплатну

Відтепер власники картки NovaPay можуть отримувати на неї заробітну плату від будь-якого українського роботодавця. Оформити це можна в застосунку: створити паперову або електронну заяву на отримання зарплати на картку NovaPay і передати бухгалтеру підприємства.

Щоб оформити заяву для бухгалтера, необхідно:

  • у застосунку NovaPay перейти в налаштування картки;
  • обрати розділ «Виписки та довідки» та вид заяви для отримання заробітної плати в NovaPay: електронна або паперова;
  • заповнити поле «Роботодавець», інші особисті дані підтягнуться автоматично;
  • сформувати електронну заяву та підписати за допомогою Дія.Підпис; паперову – отримати у форматі pdf і роздрукувати.

Головні переваги додатка, які відзначають користувачі:

  • отримання 20% вигоди від вартості послуг доставки Нової пошти та комісії з післяплати;
  • вигідні тарифи, адже перекази з картки NovaPay на картки українських банків без комісій: за реквізитами – без обмежень, за номером картки – до 50 тис. грн;
  • зняття готівки без комісії у відділенні Нової пошти за штрихкодом у додатку NovaPay, а також у будь-якому банкоматі в Україні до 50 000 грн;
  • можливості для інвестицій – у додатку можна придбати облігації NovaPay із вигідною ставкою та самостійно обрати строк.

Отже, для клієнтів NovaPay, що вже користуються перевагами фіолетового додатка, після переведення заробітної плати зникне потреба поповнювати картку для розрахунків й оплати посилок. Оформити картку NovaPay можна за кілька кліків, завантаживши застосунок і пройшовши швидку реєстрацію онлайн або у відділенні. Пластикову картку можна замовити в будь-який зручний час: доставка Новою поштою в межах України безкоштовна.

Нагадаємо, NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись