Карта відділень
Назад до новин

1 січня 2021 року набирає чинності нова редакція Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання

16 Грудня, 2020

1 січня 2021 року набирає чинності нова редакція Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання

Шановні клієнти!
ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» повідомляє про зміну дати набрання чинності новою редакцією Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання (публічна пропозиція), що оприлюднена на сайті 09 грудня 2020 року.
Нова редакція Договору набирає чинності з 01 січня 2021 року.
Із новою редакцією Договору можна ознайомитись у розділі «Всі документи – Публічна форма договору» або за посиланням. Порядок внесення змін до Договору визначений у розділі 7 Договору.
Звертаємо увагу, що з дати набрання чинності новою редакцією Договору змінюються тарифи та порядок їх встановлення по Договору.
При цьому, клієнти, що обслуговуються за чинним Договором за тарифними планами, що передбачають сплату комісії виключно клієнтом, з 01 січня 2021 року переходять на Тарифний план №1, а клієнти, що обслуговуються за тарифними планами з розподіленням комісії між клієнтом та платником – переходять на Тарифний план №2, що зазначені в новій редакції Договору.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись