Карта відділень
Назад до новин

681 млн грн податків і стабільне зростання обсягу переказів: підсумки роботи NovaPay за 9 місяців 2023 року

13 Листопада, 2023

681 млн грн податків і стабільне зростання обсягу переказів: підсумки роботи NovaPay за 9 місяців 2023 року

За підсумками трьох кварталів 2023 року NovaPay перерахував до бюджету країни 681 млн грн податків. Це на 61% більше, ніж за той самий період 2021 року. Разом із закупівлями для ЗСУ та іншою допомогою сума інвестицій у перемогу склала 130 млн грн.

Загальна кількість здійснених переказів за цей час – 252 млн. Це на 15% більше у порівнянні з 2021 роком. Всього через систему пройшло переказів на 166,2 млрд грн, цей показник на 61% більше, ніж за аналогічний період довоєнного 2021 року.

«Український бізнес продовжує зростати та перевищувати навіть довоєнні показники, підтримуючи державу податками, і результати NovaPay за три квартали 2023 року це підтверджують. Разом з тим, фінансові сервіси забезпечують платіжну інфраструктуру для українців і бізнесу. Ми бачимо зростання попиту серед клієнтів на послуги NovaPay, що працює у відділеннях Нової пошти, у містах і селищах, де немає доступу до банків», – коментує Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay.

Також серед популярних послуг – отримання міжнародних переказів. Їхня кількість складає 400 тис операцій, загальна сума – еквівалент 29 млн євро. 96% міжнародних переказів – грошова допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН, виплату якої забезпечує NovaPay у відділеннях Нової пошти з 2022 року.

NovaPay – це міжнародна фінансова компанія, яка входить до групи Nova (Нова пошта). Понад одинадцять років компанія надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн у відділеннях Нової пошти.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись