Карта відділень
Назад до новин

Андрій Кривошапко – серед асів фінансів

10 Квітня, 2021

Андрій Кривошапко – серед асів фінансів

Генеральний директор NovaPay Андрій Кривошапко потрапив на сторінки журналу «Аси фінансів».

На думку авторів видання, що присвячене 100 найкращим фінансистам України, діяльність NovaPay сприяла зростанню частки безготівкових розрахунків у вітчизняному фінансовому секторі.

«Крім розрахунків у мобільному застосунку ми почали активно пропонувати клієнтам отримувати перекази на банківську картку. Під час першої хвилі карантину надали можливість оплати за третіх осіб. Для пришвидшення обслуговування намагалися автоматизувати процеси у відділеннях, для чого запустили верифікацію клієнта через «Дію» та ID-картку. У IV кварталі 2020 року ми запустили сервіс автосписання з картки. Тепер можна не лише відмовитися від готівки і пластикової картки, а й не діставати зайвий раз смартфон із кишені», – зазначив Андрій Кривошапко.

«Аси фінансів» – це спецпроєкт порталу delo.ua та журналу «Економіка+». До нього увійшли керівників банків, страхових компаній та небанківських фінансових установ, які суттєво вплинули на фінансові ринки України у 2020 році.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись