Карта відділень
Назад до новин

Додаток NovaPay доступний в App Store

25 Січня, 2024

Додаток NovaPay доступний в App Store

Застосунок NovaPay вже доступний для скачування в App Store. 

Ключові переваги застосунку:

  • 20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки та комісії з післяплати Нової пошти;
  • вигідні тарифи: перекази з картки NovaPay на картки українських банків – безкоштовні;
  • зняття готівки без комісії у відділені Нової пошти за штрихкодом із додатку NovaPay, а також у будь-якому банкоматі в Україні – до 100 000 грн;
  • доступність послуг: завдяки великій кількості відділень, які мають зручний графік роботи, отримати чи навпаки покласти на картку готівку завжди легко, швидко і безпечно;
  • безкоштовне отримання картки у найближчому поштоматі чи відділенні Нової пошти.

Нагадаємо, додаток NovaPay також доступний в Google Play. Почати користуватись ним — як для iOS, так і для Android — можна після легкої і швидкої реєстрації за допомогою Дії. Картку NovaPay також можна додати в Wallet, щоб сплачувати телефоном чи годинником.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній NOVA (Нова пошта) і вже майже 12 років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ, компанія обіймає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись