Карта відділень
Назад до новин

Додаток NovaPay – найкращий новий фінтех-продукт року

05 Квітня, 2024

Додаток NovaPay – найкращий новий фінтех-продукт року

Платіжний застосунок NovaPay отримав визнання як Fintech New Product of the Year в межах щорічної премії FinTech Awards.

Її організатори, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній, зазначає, що нагорода NovaPay — за новий фінтех-продукт, який запустили у 2023 році та який відзначився високим рівнем інноваційності й технологічності.

«Минулого року ми першими серед небанків запустили власний додаток із платіжними рахунками та картками. Сьогодні, через декілька місяців після релізу застосунку та початку випуску карток, ми налічуємо вже 120 тисяч користувачів. А ще й отримуємо таке важливе підтвердження важливості наших новацій. Продовжуємо працювати на те, щоб фінансові послуги ставали зручнішими, швидшими й надійнішими», — коментує Олексій Рубан, Директор з інновацій NovaPay.

Нагадаємо, NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки.

Раніше компанія здобула визнання як найкращий TechFin-проєкт року за версією PaySpace Magazine Awards.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись