Карта відділень
Назад до новин

Експерти NovaPay назвали тренди українського фінтеху

10 Березня, 2021

Експерти NovaPay назвали тренди українського фінтеху

СЕО компанії NovaPay Андрій Кривошапко та директор з інновацій Олексій Рубан взяли участь у прес-сніданку «Небанківські платіжні системи: нові можливості для клієнтів». Разом з віце-президентом, регіональним менеджером Visa в Україні, Молдові та Білорусі Світланою Чирвою та заступником директора ЕМА Олесею Данильченко вони розповіли представникам медіа про тренди, які будуть визначати розвиток українського фінтеху цього року.

Експерти вказали на зростання популярності безготівкових платежів, перспективи біометричної ідентифікації, яка зробить обслуговування клієнтів ще швидшим і безпечнішим, та розвиток нових способів відправки та прийому платежів. Так, NovaPay однією з перших запропонувала своїм клієнтам можливість верифікації за допомогою додатку «Дія» та ID-картки через POS-термінал Ощадбанку, скоротивши час процедури до 20 секунд. Зараз 25% угод в системі проводяться з електронною верифікацією.

«NovaPay є частиною групи компаній «Нова пошта», тому обслуговування потреб ключового бізнесу групи для нас продовжує залишатися в пріоритеті. Водночас ми активно розвиваємо і фінансові послуги, не пов’язані з доставкою. Це і грошові перекази по Україні та з-за кордону, інтернет-еквайринг та прийом комунальних платежів тощо. У 2021 році ми плануємо і далі розвиватися як фінтех-компанія і віримо в cashless-майбутнє нашої країни», – зазначив Андрій Кривошапко.

Компанія прагне максимально скоротити використання готівки та паперу, й вже змогла відмовитися від РРО та фіскальних чеків, позбутися квитанцій при оплаті карткою. Наприкінці минулого року NovaPay запропонувала приватним клієнтам послугу Автосписання коштів з картки. За перші три місяці роботи сервісу клієнти зробили майже півмільйона автоматичних списань.

«Для нас це ініціатива не лише економічна чи пришвидшення бізнес-процесу, але й річ, яка направлена на touchless – щоб не чіпати один одного та уникати зайвих контактів. Ми бачимо в цьому велику перспективу», – пояснює Олексій Рубан.

Фахівці прогнозують, що карантин впливатиме на діяльність компаній та буде формувати тенденції щонайменше у 2021 році. Отже технології, що спрямовані на пришвидшення та підвищення безпеки онлайн-розрахунків, будуть відігравати все більшу роль у розвитку платіжних систем.

За матеріалами finance.ua та РБК-Україна

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись