Карта відділень
Назад до новин

ГК «Нафтогаз України» розпочала співпрацю з Новою поштою для підключення клієнтів

02 Червня, 2021

ГК «Нафтогаз України» розпочала співпрацю з Новою поштою для підключення клієнтів

Оновлено: жовтень, 2021.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з компанією НоваПей, що входить до Групи компаній Нова пошта, реалізують проєкт зі зміни постачальника газу. Побутові споживачі газу можуть подати заявку на підключення до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» у 1700 відділеннях Нової пошти.

З адресами відділень можна ознайомитися на сайті НоваПей за цим посиланням та на офіційному сайті газопостачальної компанії gas.ua.

Щоб подати заявку, клієнту потрібно завітати до одного з відділень Нової пошти зі своїм EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером квартири чи будинку клієнта, а також із необхідним пакетом оригіналів документів. А саме:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • документ про право власності на житло;
  • згода співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла.

Співробітники відділення допоможуть оформити заявку на приєднання до Газопостачальної компанії. Послуга є безкоштовною.

Після опрацювання заявки клієнт протягом 3–5 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції на свою електронну адресу. Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Коли перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Для довідки:

ГК «Нафтогаз України», починаючи з серпня 2020 року, пропонує клієнтам одні з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку. Із 1 травня 2021 року відповідно до Постанови НКРЕКП усі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року. ГК «Нафтогаз України» встановила одну з найкращих цін на газ – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Ціна на газ для клієнтів постачальника «останньої надії» (ПОН) у червні становить 11,59 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Надалі клієнти ПОН обов’язково мають обрати ринкову газову компанію та заключити з нею договір, щоб отримати вигідніші ціни.

Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека». Наприклад, перейшовши вже зараз до ГК «Нафтогаз України» як до ринкового постачальника клієнт економить понад 30% на платіжці за газ.

Більше інформації про підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати в контакт-центрі компанії за телефонами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88.

Компанія НоваПей входить до групи компаній Нова пошта і з 2014 року працює на ринку України.

З 2018 року компанія НоваПей розробила і розвиває власну платіжну систему. Компанія на базі ліцензій Національного банку на переказ коштів пропонує фізичними особам і бізнесу широкий спектр платіжних інструментів та продуктів онлайн і офлайн формату.

Ефективність і зручність сервісів НоваПей можна оцінити в більш ніж 3500 пунктах надання фінансових послуг і на інтернет ресурсах.

Згідно з даними Національного банку України за підсумками 2020 платіжну систему НоваПей визнано лідером серед систем переказу коштів в Україні, створених небанківськими установами, з часткою ринку – 46%. НБУ включив платіжну систему до категорії соціально важливих, також в 2020 році вона отримала статус міжнародної та була сертифікована міжнародним стандартом безпеки даних PCI DSS.

Пілотний проєкт зі зміни постачальника газу з боку НоваПей здійснюється засобами юридичної особи ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372), на підставі договору № 160/21 з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021.

Одним із засновників ТОВ «НоваПей Брокер» є ТОВ «НоваПей» (код ЄДРПОУ 38324133). Офіційний сайт novapay.ua.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись