Карта відділень
Назад до новин

Гроші на поточних рахунках в банку захищені

07 Лютого, 2022

Гроші на поточних рахунках в банку захищені

Безпека – головний критерій при виборі місця розміщення коштів. Як найкраще забезпечити захист коштів та убезпечити їх від можливих ризиків та знецінення?

Автор книжок «Мані, або Абетка грошей» та «Перший мільйон за 7 років» Бодо Шефер, відомий експерт з управління особистими фінансами з Німеччини, каже, що найкраще розподіляти кошти на декілька частин:

  • невелику частину варто тримати вдома у сейфі на випадок непередбачуваних обставин (у розмірі витрат на 1 місяць);
  • решту коштів варто тримати у банку або інвестувати.

Чому? У банку кошти можуть працювати та приносити додатковий дохід, так кошти більше захищені від інфляції, ніж коли ви тримаєте їх вдома. До речі, інфляція властива валютам усіх країн, навіть долар США та євро з часом втрачають частину своєї купівельної спроможності.

У банку кошти захищені Фондом гарантування вкладів. Цей захист поширюється як на депозити, так і на поточні рахунки. У разі визнання банку неплатоспроможним, Фонд гарантує право отримати відшкодування у межах граничної суми відшкодування (200 000 грн).

Більше про систему гарантування вкладів тут www.fg.gov.ua

Більше про кешлес розрахунки тут promo.bank.gov.ua/cashless

#Cashless, #Iamcashless

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись