Карта відділень
Назад до новин

Компанія Пост Фінанс змінює назву на НоваПей

21 Січня, 2021

Компанія Пост Фінанс змінює назву на НоваПей

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо, що 21 січня 2021 року ми змінили назву з Товариство з обмеженою відповідальністю «Пост Фінанс» на Товариство з обмеженою відповідальністю «НоваПей».

Таким чином компанія об’єднала під одним ім’ям всі свої власні назви – назву платіжної системи, юридичну назву та назву бренду, який планує зрощувати й посилювати.

Цей шлях започатковано ще у 2018 році, коли було створено власну платіжну систему NovaPay. У 2019 році назву NovaPay отримав бренд, що тоді називався Forpost. У 2020-му відбулося офіційне перейменування платіжної системи.

Під брендом NovaPay було створено чимало нових фінансових продуктів, запроваджено додаткові можливості оплати для клієнтів, залучені нові партнери.

Уніфікація назв зробить послуги компанії більш упізнаваними та зрозумілими для споживачів, допоможе уникнути плутанини та ідентифікує НоваПей як інноваційний фінансовий сервіс.

НоваПей, як і раніше, гарантує своїм клієнтам надійність, високу швидкість та зручність розрахунків.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись