Карта відділень
Назад до новин

Нацбанк закликає приймати оплату та розраховуватися картками

01 Березня, 2022

Нацбанк закликає приймати оплату та розраховуватися картками

Національний банк докладає всіх зусиль щоб система електронних платежів працювала в звичайному режимі. Банківська система забезпечує необхідні інфраструктурні та технологічні рішення для використання POS-терміналів для розрахунків картками.

Магазини, заправки та аптеки, ставайте до фінансової оборони країни – приймайте розрахунки карткою від населення.

«Хотів би звернутись і закликати операторів торгівельних мереж та заправних станцій – від малих до великих – не допускати жодних відмов в прийнятті безготівкової оплати. Не приймати платіжні картки зараз – це щонайменше непатріотичний крок, якому немає жодного виправдання. Особливо сьогодні, коли Україна демонструє світові безпрецедентний приклад героїзму, мужності і єдності перед обличчям зла», – зазначив у своєму зверненні Голова НБУ Кирило Шевченко.

Спільними зусиллями необхідно зробити все, щоб безготівкові розрахунки надалі здійснювалися без обмежень. Адже відмова від прийняття безготівкових платежів наражає населення на додаткову небезпеку, оскільки користування готівкою й інкасація, яка нерозривно пов’язана із обігом готівки, в умовах воєнного стану є додатковим і жодним чином не виправданим ризиком.

Водночас НБУ також закликає населення надавати перевагу безготівковим розрахункам.

Банківська система працює, розрахунки картками проходять. Жодних заборон на розрахунки карткою немає, а якщо вам кажуть про протилежне – це неправда.

Працюють платіжні термінали. Можна поповнювати безготівково мобільний рахунок та проводити безготівкові перекази коштів.

Банкомати видають гроші, інкасатори по можливості підкріплюють їх готівкою. Але ходити з сумами готівки по вулицях у воєнний час – це наражати себе на небезпеку!

Українці! У цей непростий час кожен з нас може зробити свій внесок у фінансову оборону! У магазинах, на заправках та аптеках надавайте перевагу розрахункам карткою. Такий крок допоможе зберегти життя інкасаторів, які поповнюють банкомати, а також дозволить зекономити ваш час і не стояти в черзі до банкомату.

Разом вистоїмо та збережемо країну!

#НБУ_фінансова_оборона

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись