Карта відділень
Назад до новин

NovaPay дав можливість клієнтам розраховуватись Google Pay

13 Грудня, 2023

NovaPay дав можливість клієнтам розраховуватись Google Pay

Клієнти NovaPay — держателі карток Mastercard — отримали можливість здійснювати оплати за допомогою Google Pay.

Тепер оплачувати речі та послуги можна ще більш зручно та безпечно в інтернеті і всюди, де є безконтактний платіжний термінал.

Безконтактна оплата за допомогою Google Pay доступна на смартфонах із операційною системою Android версії не нижче 5.0 і вбудованим чипом NFC. Також оплачувати покупки безконтактно можна і смарт-годинниками з NFC на базі Wear OS 2.0 або вище.

Щоб почати платити смартфоном з Google Pay, потрібно:

  • завантажити із Google Play Store безкоштовний додаток Google Wallet;
  • додати дані своїх платіжних карток NovaPay до цифрового гаманця.

Для оплати необхідно лише активувати телефон або розблокувати екран смартфону за допомогою пароля, графічного ключа або біометрії та піднести пристрій до безконтактного платіжного терміналу. А купуючи онлайн, не потрібно щоразу вводити дані картки, за допомогою Google Pay оплачувати покупки в інтернеті можна в один клік.

Оплати карткою NovaPay з Google Pay надійно захищені: сервіс працює на базі цифрової платформи токенізації від Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється унікальною 16-значною комбінацією цифр чи, інакше кажучи, токеном. Токен замінює фактичні дані банківської картки під час оплати, забезпечуючи максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже одинадцять років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси як в електронній комерції, так і у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись