Карта відділень
Назад до новин

NovaPay – найкращий TechFin-проєкт року

22 Грудня, 2023

NovaPay – найкращий TechFin-проєкт року

NovaPay здобув визнання як найкращий TechFin-проєкт 2023 року за версією PaySpace Magazine Awards.

«Для нас велика честь другий рік поспіль отримувати цю нагороду та підтверджувати звання найкращого TechFin-проєкту. Це особливо важливо зараз, коли NovaPay вийшов на новий етап розвитку і першим серед українських фінустанов запустив власний мобільний застосунок. Це визнання для нас про вдалу синергію технологій і фінансів, стійкість нашої платіжної системи, справжню швидкість, легкість і надійність наших операцій, що підтверджують і клієнти, і експерти», — говорить Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

Також NovaPay посів друге місце в категорії «Найкраще рішення для прийому платежів офлайн», бо у всіх куточках України, навіть найменших містечках і селах можна за допомогою NovaPay здійснити перекази, сплатити рахунки у відділеннях Нової пошти.

Організатор премії, PaySpace Magazine, з 2016 року визначає найкращі компанії та експертів на ринку фінансових технологій України.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись