Карта відділень
Назад до новин

NovaPay отримала нагороду Best Сollaboration FinTech and Logistic

16 Березня, 2023

NovaPay отримала нагороду Best Сollaboration FinTech and Logistic

NovaPay отримала відзнаку Ukrainian Fintech Awards за найбільш визначну співпрацю логістичної та фінтех-компанії в 2022 році.

Організатор галузевої премії – UAFIC (Українська асоціація фінтех і інноваційних компаній).

«Для компанії, звісно, честь та радість бути відзначеною професійною асоціацією, тим паче, в такій органічній для нас номінації. Адже ми створили NovaPay одинадцять років тому саме для організації всіх фінансових потоків найбільшого в Україні логістичного оператора – Нової пошти. Сьогодні NovaPay продовжує забезпечувати групу компаній зручними, швидкими і надійними платіжними сервісами в онлайні та офлайні, але й розвиває власні продукти та послуги. Для нас надзвичайно важливо, щоб наші клієнти відчували безшовний фінансовий та логістичний сервіс – в цій синергії ми бачимо свою силу», – говорить Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

Ukrainian Fintech Awards – це щорічна професійна премія, що покликана відзначити внесок провідних компаній у розвиток української фінтех-екосистеми. Кращі українські інституції зі сфери фінтех у низці номінацій вже вкотре обирали провідні експерти ринку – банкіри, науковці, члени громадських організацій, медійники тощо.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись