Карта відділень
Назад до новин

NovaPay підтримав дослідження «Фінтех у цифрах-2023»

07 Липня, 2023

NovaPay підтримав дослідження «Фінтех у цифрах-2023»

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній (УАФІК) за підтримки міжнародного фінансового сервісу NovaPay підготувала масштабне дослідженя «Фінтех у цифрах-2023».

Ресьорч висвітлює основні тенденції та перспективи світового і українського ринку фінтех, відкриває завісу успішних світових бізнес-моделей у e-com, платежах, а також показує потенціал українського ринку та місце України на європейській фінтех-мапі.

«Український фінтех ще до великої війни довів, що він – частина світового ринку – ще у 2019 році Україна була світовим лідером із впровадження ApplePay i GooglePay. Повномасштабна війна і глобальна невизначеність знизили рівень інвестицій у галузь, проте, не вплинули на кількість гравців українського фінтеху – він вистояв стовідсотково. Навіть більше – українські фінтех-компанії розпочали європейську експансію, і NovaPay – одна із перших українських фінтех-компаній, яка зробила це. Головними драйверами розвитку всієї індустрії є і буде залишатись сегмент платежів і розвиток е-commerce, і саме в цих двох напрямах ми вбачаємо можливості для власного руху», — підкреслює Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

Ключові результати дослідження «Фінтех у цифрах-2023»:

  • сегмент платежів є головним драйвером розвитку всієї фінтех-індустрії не тільки в Україні, але й в усьому світі, куди спрямовано 50% інвестицій;
  • глобальний е-commerce впевнено зростає протягом останніх п’яти років, випереджаючи зростання глобального ВВП (в середньому на 17% кожного року проти 5%);
  • при цьому зростає і частка глобального е-commerce в глобальному ВВП (з 4,5% у 2017 р. до фактичних 6,3% у 2021 р. та прогнозних 9,0% у 2024 р.).

Ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись