Карта відділень
Назад до новин

NovaPay приєднався до Українсько-литовської торгової палати

30 Березня, 2023

NovaPay приєднався до Українсько-литовської торгової палати

NovaPay долучився до українсько-литовської бізнес-спільноти, яку об’єднала Українсько-литовська торгова палата (ULCC, Ukrainian-Lithuanian Chamber of Commerce).

«Наша компанія має одинадцятирічну історію в Україні і у серпні 2022 року відкрила офіс у Литві – тут ми чекаємо на отримання ліцензії Electronic money institution (EMI). Наша команда наразі готується, щоб повноцінно запуститись на європейському ринку як міжнародний платіжний сервіс, а саме створює юридичні, фінансові, технологічні складові майбутньої роботи. Тому для нас важливо приєднатись до спільноти, яка зв’язує український і литовський бізнеси. Разом із отриманням ліцензії ЕМІ і NovaPay почне надавати підприємцям увесь спектр платіжних послуг», – коментує вступ до ULCC Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

Українсько-литовська торгова палата була заснована у 2022 році провідними литовськими підприємцями, що мають на меті розвиток бізнесу і соціальних відносин між Литвою і Україною, сприяння залученню інвестицій як в литовські, так і в українські проекти.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись