Карта відділень
Назад до новин

NovaPay – роботодавець року у фінтех-секторі

05 Квітня, 2024

NovaPay – роботодавець року у фінтех-секторі

NovaPay визнано роботодавцем року українського фінтеху за найкращі умови праці, забезпечення робочих місць і підтримку співробітників.

Нагороду FinTech Employer of the Year отримали в межах галузевої премії Ukrainian Fintech Awards, організованої UAFIC (Українською асоціацією фінтех і інноваційних компаній).

«Другий рік поспіль NovaPay називають кращим роботодавцем, що говорить і про нашу стабільність у ці часи, і про lovemark бренда роботодавця. Нам важливо зростати із командою, разом працюючи над амбітними завданнями, бо саме наші працівники – творці NovaPay. І ми дуже раді, що це помічають і відзначають журі, кандидати та наші співробітники», – говорить HR-директорка NovaPay Марина Кравченко.

Ukrainian Fintech Awards 2024 – найбільша подія, що об’єднує найяскравіших представників фінансового сектору в Україні. Премію створено, щоб підкреслити досягнення та інновації у сфері фінтеху, які формують майбутнє України.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись