Карта відділень
Назад до новин

NovaPay розмістила дебютний відкритий випуск облігацій

12 Червня, 2023

NovaPay розмістила дебютний відкритий випуск облігацій

«НоваПей Кредит», що входить до небанківської фінансової групи NovaPay, зареєструвала публічний випуск трирічних облігацій серії А на суму 100 млн грн.

Їх можна буде придбати строком від 1 до 18 місяців, а ставка доходності залежатиме від строку і сягатиме 20%. Виплата доходу здійснюватиметься на банківський рахунок клієнта після закінчення терміну дії угоди про купівлю цінних паперів – так само, як і виплата відсотків за депозитами.

«Ми стали першою компанією на українському ринку капіталу у воєнний час, яка випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. Ми віримо в національний ринок цінних паперів, віримо і можливості залучення коштів за допомогою його інструментів і плануємо розвиток в Україні. Кошти, залучені від розміщення облігацій, будуть спрямовані на розвиток бізнесу NovaPay і її кредитних продуктів, що вже ефективно працюють», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

«НКЦПФР вітає розширення лінійки фінансових інструментів для інвестицій і появу на українському ринку капіталу паперів добре відомої і стабільної компанії, – зазначає Руслан Магомедов, Голова НКЦПФР. – Саме в емісіях таких знаних брендів ми також бачимо запоруку розвитку інвестиційного сегменту в такий складний для країни час. Ми сподіваємось на інтерес українських інвесторів до продукту і появу на ринку нових розміщень».

На загальну суму проданих облігацій NovaPay нарахує 1% річних та інвестує ці кошти у допомогу ЗСУ.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись