Карта відділень
Назад до новин

NovaPay – серед 10 українських компаній, які під час війни обрали зростання

05 Червня, 2023

NovaPay – серед 10 українських компаній, які під час війни обрали зростання

NV відібрав 10 приватних і неолігархічних бізнесів, які, попри війну, успішно інвестують у власний розвиток і розповідає їхні «кейси перемог». Серед героїв спецпроекту – NovaPay у складі групи компаній Нової пошти.

Видання розповідає, що першу спробу працювати за межами України компанія Нова пошта (НП) зробила у далекому 2014 му, відкривши відділення та кур’єрську доставку в Молдові. Зараз у цій країні працює 19 її відділень та 214 поштоматів. Велика війна тільки пришвидшила і розширила експансіоністські плани компанії.

«Перше відділення Nova Post, міжнародного представництва НП, з’явилося в Польщі у жовтні минулого року. Зараз у цій країні працюють 31 відділення вже у 18 великих містах: Варшаві, Вроцлаві, Любліні, Лодзі, Кракові, Жешуві та інших. До кінця червня планується збільшити мережу до 50», – йде мова у статті.

НП планує розвиватися і в інших країнах: уже до 2025 року компанія має намір інвестувати 10 млн євро у відкриття 200 відділень у 30 країнах ЄС, додає медіа.
Одразу після Польщі Нова пошта вийшла на ринок країн Балтії, у червні готується розпочати роботу в Німеччині, Чехії та Румунії.

У країни ЄС виходить і фінкомпанія НП — NovaPay, перший офіс якої працює у литовському Вільнюсі. Компанія подала документи на оформлення ліцензії EMI (Electronic Money Institution), що дає право надавати клієнтам платіжні послуги, відкривати рахунки та випускати платіжні картки. Завдання NovaPay — забезпечити NovaPost всією платіжною інфраструктурою через власні технологічні рішення або через локальних партнерів, а також надати українцям, які виїхали за кордон, сервіси для персональних фінансів, розвитку бізнесу і звʼязку з родинами в Україні. У 2022 му Nova Pay запустила інтернет-еквайринг, а в 2023 му на черзі — власні pos-термінали, платіжні методи для електронної комерції та фінансовий застосунок. Інвестиції в проєкт — в Україні та за кордоном становлять 240 млн грн.

Повну версію спецпроекту можна знайти за посиланням.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись