Найближча каса
Назад до новин

NovaPay – серед ТОП-підприємств із бездоганною репутацією

20 Березня, 2024

NovaPay – серед ТОП-підприємств із бездоганною репутацією

NovaPay увійшов до ТОП-10 щорічного Індексу найкращих підприємств України з бездоганною діловою репутацією (Індекс Опендатаботу) у категорії «Фінанси». Цього року компанія посіла друге місце. 

«Для нас важливо, що наші зусилля із побудови прозорого, стійкого бізнесу, що дотримується всіх норм законодавства та кращих практик комплаєнсу, знайшли визнання, — прокоментував Андрій Кривошапко, CEO NovaPay. — Включення NovaPay до індексу топових підприємств із бездоганною репутацією – підтвердження того, що компанія – надійний партнер, зокрема в питанні зручної, швидкої та безпечної доставки грошей».

Індекс Опендатабота аналітичний інструмент для оцінювання реального становища та географії українського бізнесу, який базується на даних із державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансової звітності компаній, інформації про зв’язки з РФ, санкційних списків та решти аналітичних інструментів Опендатабот.

Нагадаємо, за оцінкою НБУ, NovaPay серед найбільш важливих об’єктів платіжної інфраструктури. Також компанія посіла друге місце в номінації «Найпопулярніша платіжна система» в рейтингу Delo.ua та журналу «Топ-100: рейтинги найкращих».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись