Найближча каса
Назад до новин

NovaPay сертифікована міжнародним стандартом безпеки даних PCI DSS

23 Квітня, 2020

NovaPay сертифікована міжнародним стандартом безпеки даних PCI DSS

Компанія «ПОСТ ФІНАНС», що є платіжною організацію міжнародної платіжної системи NovaPay, отримала сертифікат про відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS. Це підтверджує, що банківські дані користувачів надійно захищені під час здійснення ними платежів через систему NovaPay.

Стандарт безпеки даних PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) розроблений міжнародними платіжними системами, до яких входять зокрема Visa та MasterCard. Сертифікація дозволяє компанії працювати з банками безпосередньо, виключаючи перехід платника на сайт третьої сторони.

Самостійна робота з банками зобов’язує компанію забезпечити надійний захист банківських даних користувачів (завдяки сертифікації PCI DSS власники карт можуть бути впевнені у безпеці операцій, що здійснюються через платіжну систему NovaPay), а також дає переваги в адаптації платіжної системи, щоб стати більш гнучкою та зручною для клієнтів.

«Ми прагнемо підвищити якість сервісу, який отримують наші клієнти. Цей сертифікат підтверджує, що наша компанія відповідає вимогам IT-безпеки, які дозволяють зберігати, обробляти та передавати дані платіжних карток. Це дасть нам змогу підтримувати клієнтів самостійно, не вдаючись до допомоги третіх сторін, а також бути більш гнучкими і швидко адаптуватися під нові виклики ринку, у якому бачимо величезний потенціал для розвитку», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО «ПОСТ ФІНАНС».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись