Карта відділень
Назад до новин

NovaPay стала учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard

17 Вересня, 2021

NovaPay стала учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard

Компанія НоваПей першою серед приватних небанківських фінансових установ стала повноправним учасником міжнародних платіжних системи (МПС) Visa та MasterCard.

Зокрема, першою в регіоні СНД і Південно-Західної Європи у МПС Visa та першою в Україні й Молдові у МПС MasterCard Worldwide. До цього НоваПей використовувала технології МПС за посередництвом банків-еквайрів.

«Наша компанія вже досягла певного рівня розвитку й обсягу транзакцій, який дає можливість працювати з лідерами ринку платіжних систем як повноцінний фінансовий партнер. Ставши учасником МПС Visa та MasterCard, НоваПей може тепер проводити прямі розрахунки, більш ефективно будувати технології обробки операцій, розширити функціонал мобільного додатку та онлайн-кабінету Нової пошти для наших клієнтів. А ще це свідчення надійності нашої компанії та довіри з боку міжнародних брендів», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО НоваПей.

Повноправне членство дозволить компанії працювати з платіжними системами напряму, без посередників та ефективніше використовувати її можливості для покращення клієнтського досвіду.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись