Найближча каса
Назад до новин

NovaPay увійшов до IT Ukraine Association

25 Березня, 2024

NovaPay увійшов до IT Ukraine Association

NovaPay став асоційованим членом найбільшої галузевої спільноти IT Ukraine Association. Асоціація представляє інтереси понад 85 000 ІТ-спеціалістів. 

«Як великій FinTech-компанії, нам важливо бути залученими до розвитку індустрії та ділитися власною експертизою з ринком і суспільством, — зазначив Олексій Рубан, CIO NovaPay. — Участь в Асоціації дає багато можливостей для цього, а також для персонального розвитку команди. Головний результат нашої співпраці – інновації, технології та практики для нових продуктів і сервісів, важливих для наших клієнтів».

«Ми підтримуємо передові українські бізнеси та прагнемо надати їм усі можливості для успішного закріплення на висококонкурентному внутрішньому ринку та виходу на зовнішні. За українським FinTech майбутнє, і ми раді вітати лідерів ринку, NovaPay, у нашому складі», — говорить Марія Шевчук, виконавча директорка IT Ukraine Assosiation

Нагадаємо, НБУ включив NovaPay, який обіймає 32% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів, до переліку найбільш важливих об’єктів платіжної інфраструктури. У 2023 році рекордна кількість операцій на добу досягла 2,46 млн транзакцій.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись