Карта відділень
Назад до новин

NovaPay розпочав виплати за оренду паїв

18 Червня, 2024

NovaPay розпочав виплати за оренду паїв

NovaPay почав співпрацю з аграрними компаніями, серед яких МХП. Тепер власники земельних угідь, які здають свої паї в оренду цим компаніям, можуть отримати виплати через NovaPay.

Кожен орендодавець самостійно обирає, у який спосіб отримати кошти: через зарахування на картку NovaPay, на картку іншого банку або готівкою в одному з 3500 відділень Нової пошти. NovaPay забезпечує високу швидкість і зручність отримання виплат. Адже відділення Нової пошти працюють навіть у найвіддаленіших селах, у тому числі й на прифронтових територіях.

Зарахування коштів на картку NovaPay або на картку іншого банку відбувається одразу, без черг у відділеннях.

Щоб отримати виплату готівкою, потрібно:

  • завітати до зручного відділення Нової пошти;
  • повідомити касира про отримання виплат за оренду землі та пред’явити спеціальний код;
  • надати документи, що посвідчують особу;
  • отримати кошти готівкою.

Такі масові виплати NovaPay здійснює з допомогою продукту для бізнесу Реєстрові виплати. Він дозволяє здійснювати платежі миттєво та зручно для всіх учасників процесу: ви робите один переказ, а гроші надійдуть сотням людей.

Нагадаємо, NovaPay пропонує бізнес-клієнтам відкриття рахунків, здачу торгової виручки у відділеннях Нової пошти, еквайрингові послуги, а також всі види платежів і переказів.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись