Карта відділень
Назад до новин

NovaPay запускає бета-версію мобільного застосунку

13 Грудня, 2023

NovaPay запускає бета-версію мобільного застосунку

NovaPay першим серед небанків презентує власний мобільний застосунок, у якому українці зможуть моментально відкрити платіжний рахунок, оформити віртуальну картку та одразу почати нею користуватись. Це стало можливим завдяки розширеній ліцензії НБУ; наразі NovaPay – єдина українська фінтех-компанія, яка її отримала. Лімітована бета-версія вже доступна для завантаження у Google Play.

У застосунку NovaPay можна вигідно та зручно оплачувати послуги Нової пошти: клієнти отримають 20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки та комісії з післяплати. Водночас, у застосунку доступні усі звичні операції з грошима та швидка реєстрація.

У мобільному застосунку наразі доступні:

  • перекази на картки та рахунки за усіма можливими реквізитами
  • оформлення Посилки в кредит* та сплата за неї
  • усі види платежів: клієнти можуть сплачувати за комунальні послуги, інтернет або ТБ, штрафи та податки, поповнювати мобільний тощо
  • отримання на картку післяплати за посилки
  • відправка переказу з картки до відділення Нової пошти
  • випуск пластикової платіжної картки NovaPay від MasterCard

Наразі відкриття рахунку, його обслуговування, всі платежі, перекази та зняття готівки до 100 тис. грн – безкоштовні.

«Запуск додатку і випуск карток від NovaPay – це революція на українському фінансовому ринку. Донині жодна фінустанова не робила цього. Це історія про справжню швидкість, зручність і надійність послуг NovaPay для клієнтів. Вони зможуть користуватися як фізичною карткою NovaPay, так і електронним гаманцем – Google Pay та найближчим часом Apple Pay», – прокоментував Андрій Кривошапко, CEO NovaPay.

Почати користуватись мобільним додатком NovaPay можна після легкої і швидкої реєстрації з допомогою Дії. Дуже скоро клієнти зможуть зареєструватись і у відділеннях Нової пошти. Також через додаток можна замовити пластикову платіжну картку та отримати її у найближчому відділенні чи поштоматі Нової пошти із безкоштовною доставкою.

Наразі доступні внутрішньодержавні платежі і перекази, карткою NovaPay поки що неможливо розрахуватись за кордоном, оплатити нею товари на зарубіжних сайтах, чи сплатити за послуги компаній, зареєстрованих не в Україні.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже понад одинадцять років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ, компанія обіймає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

 

*послуга надається ТОВ «НоваПей Кредит»

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись