Карта відділень
Назад до новин

НоваПей отримала нагороду за поєднання фінтех і логістики

05 Червня, 2022

НоваПей отримала нагороду за поєднання фінтех і логістики

Компанія НоваПей отримала нагороду Ukrainian Fintech Awards 2021 за найкраще поєднання фінансових технологій та логістики.

Перша церемонія нагородження Ukrainian Fintech Awards 2021, під час якої було відзначено внесок провідних компаній у розвиток української фінтех-екосистеми, відбулася 3 червня.

НоваПей стала переможцем у номінації Best collaboration fintech and logistics.

«Кращім з точки зору логістики в цьому році був НоваПей», – зазначив голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній Ростислав Дюк.

Загалом під час церемонії нагородження Ukrainian Fintech Awards за суттєвий внесок у розвиток української фінтех-екосистеми у 2021 році були вручені нагороди у 33 номінаціях.

ТОВ «НоваПей» входить до групи компаній Нова пошта і з 2014 року працює на ринку України.

Із 2018 року компанія НоваПей розробила і розвиває власну платіжну систему. Компанія на базі ліцензій Національного банку на переказ коштів пропонує фізичними особам і бізнесу широкий спектр платіжних інструментів та продуктів онлайн і офлайн формату.

Згідно з даними Національного банку України за підсумками 2021 року платіжну систему NovaPay визнано лідером серед систем переказу коштів в Україні, створених небанківськими установами, з часткою ринку – 40%. НБУ включив платіжну систему до категорії соціально важливих.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись