Карта відділень
Назад до новин

Нове від NovaPay: тепер оплата за реквізитами – два кліки

21 Червня, 2024

Нове від NovaPay: тепер оплата за реквізитами – два кліки

У застосунку NovaPay значно спростили оплату за реквізитами. Тепер швидно, легко та надійно, у кілька кліків, можна сплатити за IBAN:

  • запарсити реквізити, надіслані в електронному форматі, – тобто скопіювати одразу всі реквізити з повідомлення (як зазвичай це і робиться) і вставити все разом у поле IBAN. Додаток розставить все самостійно по місцях. Залишиться тільки перевірити, якщо треба, змінити призначення платежу та суму;
  • відсканувати номер IBAN.

Парсинг дозволяє користувачу скопіювати повне повідомлення з реквізитами для IBAN, враховуючи рахунок, ІПН / ЄДРПОУ, отримувача та суму оплати. Не потрібно вручну вводити купу цифр і слів – система автоматично розставить все на свої місця та зекономить час на здійснення платежу. Детальніше у відео.

Відсканувати номер IBAN можна камерою мобільного пристрою. Номер рахунку зʼявиться у відповідному полі. Інші дані потрібно внести вручну – більше інформації у відео

«Зазвичай для платежів за реквізитами потрібно ввести дані в пʼять полів – IBAN, імʼя чи назва отримувача, його код, призначення платежу та суму. Але скопіювати можна тільки сам IBAN, все інше доведеться вносити вручну – це довго, незручно, є ризик помилитись. Ми в NovaPay робимо все для швидких і легких розрахунків, тому впровадили це спрощення для наших клієнтів, – розповідає Олексій Рубан, директор з інновацій NovaPay. –  Зважаючи на те, що Національний банк України готується до обмеження переказів за номером картки, і перекази за IBAN будуть частішими, ця функція швидкого введення значно полегшить платежі наших клієнтів».

Платежі за реквізитами IBAN у застосунку NovaPay здійснюються без лімітів за сумою та без жодних комісій у разі переказу коштів.

Нагадаємо, NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки. Також компанія першою серед небанків презентувала мобільний застосунок у грудні 2023  року.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись