Карта відділень
Назад до новин

У застосунку NovaPay можна відкрити рахунок для ФОПів онлайн

11 Липня, 2024

У застосунку NovaPay можна відкрити рахунок для ФОПів онлайн

Відтепер підприємці можуть відкрити свій платіжний рахунок у застосунку NovaPay. Функціонал дозволяє легко та швидко отримати віртуальну бізнес-картку та онлайн-доступ до фінансових сервісів.

«Ми хочемо, щоб підприємцям було зручно працювати з нами. Створили в застосунку NovaPay основні послуги, які допоможуть спростити щоденну фінансову рутину для клієнтів-підприємців: відкриття рахунку, платежі та перекази за IBAN, електронні виписки за рахунком та довідки. Далі в планах збільшення функцій, в тому числі видача довіреностей на різні операції, випуск фізичних бізнес-карток, кредитування тощо», – розповідає Олексій Рубан, директор з інновацій NovaPay.

З новим функціоналом підприємці отримують:

  • швидке зарахування післясплати: кошти, що надійшли від клієнтів як післяплата, зараховуються на рахунок ФОП в NovaPay в день оплати (на рахунок інших банків наступного дня)
  • привабливі тарифи: відкриття та обслуговування рахунку, а також перекази на власні рахунки NovaPay або на рахунки інших банків за IBAN наразі безкоштовні
  • легкість сервісу: моментальні перекази коштів з рахунку ФОП на особисту картку NovaPay, онлайн-підтримка 24/7, легке зняття готівки. В кілька кліків кошти можна перевести з рахунку ФОП на свою особисту картку, з якої зняти готівку без комісії у відділенні Нової пошти за штрихкодом у застосунку NovaPay, а також з картки у будь-якому банкоматі в Україні до 50 000 грн без комісій

Якщо клієнт при реєстрації в застосунку зазначив, що має ФОП, то в нього автоматично з’являється можливість відкрити бізнес-рахунок всередині додатка у декілька кліків. Для ФОПів, які вже мають рахунки у NovaPay, вся необхідна інформація з’явиться у застосунку автоматично, без додаткової реєстрації. Потрібно тільки оновити мобільний застосунок до останньої версії.

Нагадаємо, що більш розширений функціонал керування фінансами для клієнтів-ФОП, як і раніше, доступний у бізнес-кабінеті NovaPay.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись