Карта відділень
Назад до новин

У застосунку NovaPay – перші 100 тисяч користувачів

21 Березня, 2024

У застосунку NovaPay – перші 100 тисяч користувачів

Кількість клієнтів, що користується мобільним додатком NovaPay, за три місяці сягнула 100 тисяч. Це значить, що щоденно 1 000 українців приєднується до зручного, швидкого та легкого у використанні платіжного застосунку. 

Бета-версія мобільного застосунку стала доступна в грудні 2023 у Google Play, а з січня 2024 – і в App Store. Головні переваги додатка, які відзначають користувачі:

  • 20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки та комісії з післяплати Нової пошти;
  • вигідні тарифи: перекази з картки NovaPay на картки українських банків – безкоштовні;
  • зняття готівки у відділенні Нової пошти за штрихкодом із додатка NovaPay, а також у будь-якому банкоматі в Україні (до 100 000 грн) – без комісії;
  • доступність послуг: завдяки великій кількості відділень, які мають зручний графік роботи, отримати чи навпаки покласти на картку готівку завжди легко, швидко та безпечно;
  • можливості для інвестицій – у додатку можна придбати власні облігації NovaPay із вигідною ставкою й самостійним вибором терміну.

 

Нагадаємо, NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки. 

Завантажити застосунок і стати користувачем NovaPay можна за посиланнями в App Store та
Google Play.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись