Найближча каса
Назад до новин

Здійснити переказ «Миттєвий» тепер можна через термінали TYME

15 Червня, 2017

Компанія «ПОСТ ФІНАНС» розширює можливості переказу «Миттєвий». Відтепер переказати кошти можна і через термінали самообслуговування. Отримувач зможе одержати переказ вже за 15 хвилин у касі «Пост Фінанс», яка є у кожному з понад 2300 відділень «Нова пошта» по всій Україні.

Партнером компанії в запровадженні сервісу стала міжнародна платіжна система TYME, мережа якої складається з понад 3000 точок по Україні. Вони розташовані у зручних для споживача місцях: гіпермаркетах, торгових центрах, невеликих магазинах. Карту покриття TYME можна переглянути за посиланням: https://tyme.ua/map/

«Ми продовжуємо працювати над тим, аби клієнти користувалися нашими фінансовими послугами легко і швидко. Сервіс, який ми запускаємо у партнерстві з TYME, виводить на новий рівень зручність здійснення переказів, адже для цього тепер не обов’язково відвідувати відділення «Нова пошта». Використання широкої мережі терміналів самообслуговування повністю відповідає вимогам сучасної людини, яка цінує свій час, а також якість та безпеку сервісу», – прокоментував директор «ПОСТ ФІНАНС» Андрій Кривошапко.

«Доступність, простота і зручність послуги для кінцевого користувача – основні пріоритети в роботі системи грошових переказів TYME. «Пост Фінанс» як частина групи компаній «Нова пошта» – лідер на ринку фінансових послуг з найвищими стандартами якості, і для нас велика честь і відповідальність запустити спільний проект. Ми розраховуємо, що нова послуга швидко здобуде успіх на ринку грошових переказів і сподобається українцям», – повідомила керівник напрямку «Грошові перекази TYME» Марина Немкова.

Переказ коштів «Миттєвий» – одна з найпопулярніших послуг «ПОСТ ФІНАНС». Клієнт може переказати кошти без відкриття рахунку, оплату комісії здійснює виключно відправник переказу, а гроші доступні до виплати через кілька хвилин. За перший квартал 2017 року завдяки продукту «Миттєвий» українці переказали 105 млн грн., при цьому кількість прийнятих переказів склала понад 36 тисяч.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись