Найближча каса
Назад до новин

Здійснити переказ «Миттєвий» тепер можна через термінали TYME

15 Червня, 2017

Здійснити переказ «Миттєвий» тепер можна через термінали TYME

Компанія «ПОСТ ФІНАНС» розширює можливості переказу «Миттєвий». Відтепер переказати кошти можна і через термінали самообслуговування. Отримувач зможе одержати переказ вже за 15 хвилин у касі «Пост Фінанс», яка є у кожному з понад 2300 відділень «Нова пошта» по всій Україні.

Актуальні умови ГП «Миттєвий»

Партнером компанії в запровадженні сервісу стала міжнародна платіжна система TYME, мережа якої складається з понад 3000 точок по Україні. Вони розташовані у зручних для споживача місцях: гіпермаркетах, торгових центрах, невеликих магазинах. Карту покриття TYME можна переглянути за посиланням: https://tyme.ua/map/

«Ми продовжуємо працювати над тим, аби клієнти користувалися нашими фінансовими послугами легко і швидко. Сервіс, який ми запускаємо у партнерстві з TYME, виводить на новий рівень зручність здійснення переказів, адже для цього тепер не обов’язково відвідувати відділення «Нова пошта». Використання широкої мережі терміналів самообслуговування повністю відповідає вимогам сучасної людини, яка цінує свій час, а також якість та безпеку сервісу», – прокоментував директор «ПОСТ ФІНАНС» Андрій Кривошапко.

«Доступність, простота і зручність послуги для кінцевого користувача – основні пріоритети в роботі системи грошових переказів TYME. «Пост Фінанс» як частина групи компаній «Нова пошта» – лідер на ринку фінансових послуг з найвищими стандартами якості, і для нас велика честь і відповідальність запустити спільний проект. Ми розраховуємо, що нова послуга швидко здобуде успіх на ринку грошових переказів і сподобається українцям», – повідомила керівник напрямку «Грошові перекази TYME» Марина Немкова.

Переказ коштів «Миттєвий» – одна з найпопулярніших послуг «ПОСТ ФІНАНС». Клієнт може переказати кошти без відкриття рахунку, оплату комісії здійснює виключно відправник переказу, а гроші доступні до виплати через кілька хвилин. За перший квартал 2017 року завдяки продукту «Миттєвий» українці переказали 105 млн грн., при цьому кількість прийнятих переказів склала понад 36 тисяч.

Як відправити та отримати гроші готівкою на Новій пошті

Оновлено: вересень, 2021.

Компанія «Пост Фінанс» з січня 2021 року змінила назву на «НоваПей». Зараз під брендом NovaPay вона пропонує численні фінансові сервіси. Але грошовий переказ «Миттєвий» залишається однією з провідних фінансових послуг, що можна отримати у відділеннях Нової пошти.

На сьогодні розгалужена мережа НоваПей об’єднує понад 3500 відділень, які працюють навіть у найвіддаленіших районах по всій території України, що підконтрольна українській владі. Завдяки цьому, швидко переказати гроші готівкою можна до багатьох населених пунктів, зокрема, до селищ та сіл.

Відправник сплачує переказ готівкою або банківською карткою. До речі, саме замовник сплачує комісію НоваПей. Для отримувача ця послуга безкоштовна – він отримує всю суму без жодних відрахувань і готівкою. Отже, йому не доведеться витрачати час на пошуки банкомата. Це зручно для мешканців невеликих міст та сел, де зрідка можна розрахуватися карткою банка.

Корисна порада: завдяки «Миттєвому» у Новій пошті можна зняти готівкові кошти з власної картки – для цього треба надіслати переказ самому собі та сплатити його банківською карткою.

Щоб забрати гроші у відділенні Нової пошти завжди потрібен паспорт. Це може бути оригінал документа у формі книжки чи ID-картки, або документ у мобільному додатку «Дія». А от для відправки посвідчення особи потрібне лише за умови, якщо сума становить 5000 грн або перевищує її.

Умови, переваги, тарифи та обмеження послуги детально описані на сторінці Грошовий переказ «Миттєвий».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись