Карта відділень
Назад до новин

Кількість онлайн-оплат збільшили на третину, – СЕО НоваПей підвів підсумки 2022 року

08 Лютого, 2023

Кількість онлайн-оплат збільшили на третину, – СЕО НоваПей підвів підсумки 2022 року

Під час повномасштабної війни компанія НоваПей адаптувала свої послуги до потреб українців, завдяки чому кількість фінансових операцій вдалось втримати на рівні попереднього року – у середньому 1 млн транзакцій щодня.

Кількість онлайн-оплат, зокрема, через мобільний застосунок Нової пошти та автосписанням, збільшилась на 33%. Але загалом кількість грошових переказів знизилася на 15%. Про це в інтерв’ю «НВ. Бізнес» розповів СЕО НоваПей Андрій Кривошапко.

Зокрема, компанія знизила комісію на грошові перекази всередині країні, впровадила зарахування післяплати на картку замість отримання у відділенні, запустила відправку миттєвого переказу з сайту, а також дала можливість донатити на підтримку ЗСУ та на рахунки найбільших благодійних організацій безпосередньо у відділеннях Нової пошти.

«Найпопулярнішою нашою фінансовою послугою у перші місяці війни стало — зняття готівки. Відділення Нової пошти були чи не єдиним місцем у прифронтових містах та населених пунктах, де люди могли отримати готівку зі своїх карт, щоб купувати собі їжу, ліки тощо. Так, у березні кількість операцій зі зняття готівки у відділеннях зросла у 5 разів: якщо у січні було 5 тис., то вже у березні – 25 тис. таких операцій», – підкреслив Андрій Кривошапко.

Допомогли міжнародні партнери компанії – RIA та Western Union з початком повномасштабного вторгнення скасували комісію для українців. Цей крок, разом із партнерством з Всесвітньою продовольчої програмою ООН, дозволив НоваПей протягом року видати близько 710 тис. міжнародних переказів.

«Ми запартнерилися і почали виплачувати грошову допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН, яка надходить переказами Western Union. Цю фінансову допомогу оформлюють у місцевих адміністраціях, а вже отримати кошти можна у наших відділеннях по всій території Україні у відділеннях, у прифронтових містах, на деокупованих територіях — так виплатили вже близько 50 млн евро», – зазначив СЕО НоваПей.

Також у 2022 році НоваПей запустила послугу для бізнесу, що спрощує інкасацію торгової виручки. Та розпочала кредитувати приватних клієнтів Нової пошти – з Посилкою в кредит можна придбати товар в інтернеті, замовити доставку з післяплатою та забрати посилку, сплачуючи її вартість протягом 12 місяців.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись