Карта відділень
Назад до новин

NovaPay визнана роботодавцем року у фінтех-індустрії

17 Березня, 2023

NovaPay визнана роботодавцем року у фінтех-індустрії

NovaPay отримала нагороду Fintech Employer of the Year в рамках галузевої премії Ukrainian Fintech Awards, організованою UAFIC (Українською асоціацією фінтех і інноваційних компаній).

«Для мене і усіх новапеївців дуже цінне це визнання, адже незалежне журі так високо оцінило роботу нашої компанії, створеної українцями, для українців і, звісно, спільно з українською командою, – коментує HR-директор NovaPay Марина Кравченко. – І особливо важливо, що це – про результати воєнного року, коли нам вдалось зберегти команду, підтримати її і разом – роботу платіжної системи, вистояти і навіть рухатись вперед до розвитку в Європі».

За словами Марини Кравченко, цінності NovaPay, незважаючи на військовий стан в Україні, залишились сталими. Це впровадження новітніх технологій, прийняття оперативних рішень, робота задля найкращого результату, постійний розвиток, висока професійність та досягнення амбітних цілей.

Додамо, що це друга нагорода NovaPay від Ukrainian Fintech Awards. Також компанія отримала відзнаку за найбільш визначну співпрацю логістичної та фінтех-компанії в 2022 і 2023 році.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись