Найближча каса
Назад до новин

НоваПей підтвердила відповідність міжнародному стандарту безпеки даних PCI DSS

12 Вересня, 2022

НоваПей підтвердила відповідність міжнародному стандарту безпеки даних PCI DSS

Компанія НоваПей пройшла сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS та вчергове увійшла до світового реєстру надійних постачальників платіжних послуг «The Visa Global Registry of Service Providers».

Також НоваПей отримала відзнаку «On the List 2022», яка підтверджує надійний захист банківських даних користувачів під час здійснення ними платежів через міжнародну платіжну систему NovaPay.

Компанії, що входять до списку «On the List 2022», щороку проходять перевірку. Інформація щодо статусу учасників оновлюється у реєстрі надійних постачальників платіжних послуг щомісяця і доступна за адресою visa.com/onthelist.

NovaPay постійно покращує власну систему захисту платежів, приводить регулярні випробування на проникнення та сканування вразливостей IT-мережі, моніторинг та аналіз подій з інформаційної безпеки. Це допомагає своєчасно виявляти аномалії та підозрілу активність, запобігати вторгнення.

У квітні 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт PCI DSS, що дозволив їй працювати з банками безпосередньо.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись