Карта відділень
Назад до новин

НоваПей визнали найкращим TechFin-проєктом року

02 Лютого, 2023

НоваПей визнали найкращим TechFin-проєктом року

Фінтех-компанія НоваПей отримала галузеву нагороду PaySpace Magazine Awards 2022.

Це щорічна премія, під час якої визначаються найкращі компанії та провідні експерти в галузі фінансових технологій України.

За підсумками 2022 року НоваПей визнали найкращим TechFin-проєктом.

«З початку війни ми розширили можливості та асортимент продуктів. Зокрема, почали робити виплати ООН для переселенців. Обсяг таких переказів в 2022 році сягнув 1,7 млрд грн. Дали можливість переказувати гроші на благодійні фонди та ЗСУ. Ми і самі робимо такі внески… Ми запускаємо нові сервіси, як посилки з товарами у кредит», – розповів СЕО НоваПей Андрій Кривошапко.

Загалом під час церемонії PaySpace Magazine Awards 2022 були визначені найкращі представники українського фінтеху у 13 номінаціях.

НоваПей входить до групи компаній Нова пошта і з 2014 року працює на ринку України.

Із 2018 року компанія НоваПей розвиває власну платіжну систему та, на базі ліцензій НБУ на переказ коштів, пропонує приватним клієнтам і бізнесу платіжні інструменти та продукти в онлайні і офлайні.

НоваПей має сертифікат відповідності міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS та входить до світового реєстру надійних постачальників платіжних послуг «The Visa Global Registry of Service Providers».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись